שפיץ

מקצוענים בהסברה!

 

חברת 'שפיץ' ובראשה מימי רצקר, הוקמה בשנת 2010.

את תפיסת עולמה הייחודית בתחומי ההסברה, פיתחה 'שפיץ' במשך שנות קיומה, כשעבורה כל לקוח מהווה "בן יחיד" הראוי לתשומת לב מקסימאלית, ונהנה מקונספט ייחודי ומקורי ורתימת מלוא המשאבים לקידומו.

את המוניטין הרב צברה החברה בזכות התמחותה הייחודית בשלשה תחומי הסברה מבוקשים: בטיחות בדרכיםאיכות הסביבהבריאות ופרויקטים שונים, עבורם פיתחה והפיקה אירועי הסברה גדולים ומורכבים, שזכו לתהודה רבה.

לאור ניסיונה העשיר בתחומי ההסברה הקהילתית, נוכחה החברה לראות, כי חשיפת הקהל לרעיונות חדשים, באמצעים יצירתיים, חזותיים ובעיקר חווייתיים, משפיעה על המשתתפים טוב יותר מכל אסטרטגיה אחרת ומחזקת משמעותית את תהליך ההטמעה.

למטרה זו פועלת 'שפיץ' בשלושה שלבים, המאפשרים את קיומו של כל אירוע מוצלח.

השלבים:

למידה, תוכן והפקה

שלב הלמידה

בשלב זה לומדים את הצרכים, המטרות ותתי המטרות של הפרויקט, כמו גם את קהל המטרה מבחינה מגזרית ודמוגרפית, חברת שפיץ עובדת עם כל הקהלים ובכל המגזרים.

שלב התוכן  

בהתאם לתוצאות האיפיון, מפעילים ב'שפיץ' צוותי חשיבה ובונים אירועי תוכן משמעותיים, העושים שימוש במגוון עצום של אמצעים: חזותיים, ווקאליים, אור- קוליים, מילוליים ותחושתיים.

 לא נגזים אם נאמר, שבשלב הזה "השמים הם הגבול", כשמיטב המוחות היצירתיים מגויסים על מנת לבנות את תוכנית התוכן העשירה והמשפיעה ביותר.

שלב ההפקה

שלב ההפקה בפועל, מגייס אומנים ויוצרים מקצועיים מהשורה הראשונה, הרלוונטיים לאירוע התוכן המוזמן ובהתאמה מלאה לתקציב שהוגדר, ודואג כמובן לאינספור הפרטים הקטנים והלוגיסטיים אישורי מהנדסים, תיאומים, הפקות דפוס, מוצרים, מא' ועד ת', הבונים אירוע מוצלח!

 עובדה: העיריות ומיטב הגופים בארץ מעדיפים לעבוד עם 'שפיץ'!

 בין לקוחותינו: 

הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים

המרכז לחינוך סביבתי – חירייה

תאגידי מחזור

קופות חולים

 וכן עיריות שונות, ביניהן: 

תל-אביב, ירושלים, בת-ים, מודיעין, בני-ברק, אלעד, רחובות, רמת גן, 
באר-שבע, רמלה ועוד...